Widgets

Hadise Konserde Hadise Çıkardı,Müzik Haberleri

type='html'>
Uluslararası Parlayan Kent Akçakoca Kültür ve Sanat Festivali’nin son akşamında sahne alacak olan Hadise frikik veririm korkusu ile basın mensuplarının tel örgü içine kapatılmasını isteyince, basın mensupları konseri protesto etti. Tel örgü içinden çıkarak daha rahat bir yerden görüntü almak isteyen basın mensupları özel güvenlik görevlileri tarafından engellendi.Akçakoca Belediyesi tarafından bu yıl 15. düzenlenen Parlayan Kent Akçakoca Kültür ve Sanat Festivali’nin son gecesinde şarkıcı Hadise sahne aldı. Hadise’nin korumaları mini etekle sahneye çıkan şarkıcının frikik vereceği gerekçesi ile basın mensuplarının sahne önünden görüntü almasını engelleyerek, basın için yapılan 20 metrekarelik tel örgünün arkasına geçilmesini istediler.

HADİSE'DEN MİNİ ŞOV!

Bu durumu protesto eden basın mensupları daha sonra durumu Düzce Valisi Vasip Şahin ve Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak’a ileterek daha rahat görüntü almak için talepte bulundular. Fakat Düzce Valisi Vasip Şahin ve Belediye Başkanı Fikret Albayrak’ın da duruma çözüm bulamaması üzerine tel örgünün arkasından ayrılan basın mensupları daha sonra sahne önüne geçmek istediler.

Basının sahne önünde yer almasını engellemek isteyen özel güvenlik görevlileri ile basın mensupları arasında kısa süreli arbede yaşandı. Hadise konserinden görüntü alınması engellenince basın mensupları konser alanını terk etti.

0 yorum:

Yorum Gönder

Labels

Blog Archive

Blogger tarafından desteklenmektedir.