Widgets

One Direction Şarkıları,One Direction Dinle

type='html'>
One Direction Şarkıları Dinle,One Direction Full Dinle

One Direction Hakkında ; 


One Direction, İngiliz-İrlandalı bir müzik grubu.. Grup beş kişiden oluşuyor. Üyeleri Zayn Malik, Louis Tomlinson, Harry Styles, Liam Payne ve Niall Horan'dır.

Grubun en büyüğü olan Louis 24 Aralık 1991 doğumlu ve oğlak burcu. Takma adları Lou, Destiny, Louie. Louis'in elinde bir güç olsa, bu gücün uçmak olmasını istermiş.
Lous Tomlinson Hakkında :

Louis uyurgezer ve bir gece yarısı Niall onu salonda "The Jungle Book" söylerken bulmuş.
Louis, Harry'nin saçlarını kıskanıyormuş.
Louis insanların onun kol kaslarına dokunmak istemesini seviyor.
Louis kızları göz ardı etmekten hoşlanmıyor ve öyle davrananlardanda nefret ediyor. Eğer hoşlanmadığı bir kız onunla birlikte olmak isterse onu yavaş yavaş bırakırmış.


Grubun en küçüğü olan Harry'de. Harry 1 Şubat 1994 doğumlu ve kova burcu. Takma adı ''Kıvırcık''. Harry grubun en yaramazı. Grup arkadaşlarına sürekli şakalar yapıyor. The Beatles en sevdiği grup. 1980'li yılların müzik tarzını da çok seviyor.

Harry Hakkında Bir Kaç Bilgi :
Harry onu sevmeyenleri iğnelemeyi seviyor ve grubun diğer üyelerine karşı nefret besleyenlerden hiç hoşlanmıyor. -Kazadan sonra Niall, Zayn ve Louis'in omurgası incinmiş ve grup konseri iptal etmeyi düşünmüş. -Louis'in bu yıl Noel için aldığı en iyi hediye annesinin verdiği şilte
Harry kız arkadaşı için şarkı yazmanın romantik olduğunu düşünüyor. -Harry, Taylor Swift ile çıkabilirmiş. -Harry, Tumblr ve 1D temalarını ilgi çekici buluyor. -Fanlar tarafından kendilerine verilen kartonlar, kağıtlar, fotoğraflar vb. şeyler yırtılırsa onları özenle onarıyorlarmış. -Niall banyoda çok yüksek sesle şarkı söylemeyi seviyor.
Bir fan Harry'e onun masumiyetini bozabileceğini söylemiş ve Harry ona garip bir şekilde baktıktan sonra bir şey demeden gitmiş. -
Harry ve Louis aynı daireyi paylaşıyor ve Harry 18 yaşının altında olduğu için Louis onun koruyuculuğunu yapıyor. -Twitter’da Liam ve Louis etiketlenerek kendilerine yazılanları okumayı, Harry ana sayfayı okumayı, Niall ünlülerin yazdıklarını okumayı, Zayn ise alıntı sözleri okumayı seviyor. -Harry, Niall’ın sarılmasını çok seviyor.

Niall James Horan, grubun en sarışını, fakat gerçek saçları sarı değil! Yıllardır saçını sarıya boyatıyor. Gerçek saç rengi koyu kahverengi. 13 Eylül 1993 doğumlu ve başak burcu. Takma adı ''Nialler''. Niall, gitar çalmayı çok seviyor. Şu ana kadar aldığı en güzel hediyenin ise bir gitar olduğunu söylüyor.


Niall James Horan Hakkında Bir Kaç Bilgi :
-Niall doğru kızı beklediği için henüz bir kıza çiçek vermemiş. -Bir fan daha önce gruba “Cody Simpson hakkında ne düşünüyorsunuz?” diye sorduğunda onun yetenekli olduğunu söylediler. -WMYB çekimlerinden sonra klibi izlemeye sıra geldiğinde Niall “Durun! Yiyecek bir şeylere ihtiyacım var!” diye bağırmış. -Niall sürekli makyaj yapan kızlardan hoşlanmıyor ve doğal bir güzelliği olan kız arkadaş istiyor. -Harry bazen geldiği konuma inanamayıp kendini çimdikliyormuş.

-Niall bir kez sörf yaparken dizi çıkmış. -“Up All Night” albümünde Niall ve Zayn’in en sevdiği şarkı “One Thing”, Liam’ın “I Want”, Harry’nin “More Than This” ve Louis’in “Moments.” -Niall fanları sürekli yanında çığlık attığı zaman ağlamamak için zor duruyormuş. -Niall buz hokeyi oynayabilmek istiyor çünkü Justin Bieber çok iyi buz hokeyi oynuyor. -Louis kız kardeşlerinin arkadaşları ile uğraşmayı çok seviyor.Liam ise 29 Ağustos 1993 doğumlu ve başak burcu. Takma adı ''Lee''. Harry gibi çok yaramaz. Koşu yarışmalarında birincilikleri var. 12 yaşındayken 38 yaşındaki bir adamla boks maçı yapmış; dolayısıyla burnu kırılmış ve kulak zarı delinmiş. Liam hakkında üzücü bir haber ise tek böbreğinin olmaması. Bu, onun hayatını zorlaştırmıyor; ama yediklerine, içtiklerine dikkat etmesi gerekiyor.


Liam Hakkında Bir Kaç Bilgi : 
-Liam'ın hayat sloganı "Rüyanı yaşa ve hiç uyanma!" -Liam denizde yüzmekten korkuyor. -Niall bir gün için Cher Lloyd olmak istiyor çünkü o zaman seksi olmanın nasıl bir şey olduğunu anlayabilirmiş. -Niall'ın en sevdiğin ayakkabı markası Supra. -Bir gün bir kadın Niall'ın kulağına "Eğer daha yaşlı bir kadınla birlikte olmak istiyorsan ben varım." demiş.
-Liam’ın ilk öpüştüğü kızın adı Harriet Thompson. -Niall, Twitter’da Justin Bieber’ın onu takip ettiğini öğrenince çığlık atmış. -Louis romantik komedilerde ağlıyor. -Harry, “Bambi”nin bir kız ile ilk kez çıktığında izleyebilecekleri en iyi film olduğunu düşünüyor çünkü bu onu duygusallaştırırmış ve sarılmak için iyi bir fırsat olabilirmiş. -Harry küçükken tostunu boyuyormuş.12 Ocak 1993 doğumlu olan Zayn ise oğlak burcu. Takma adı ''Wayne''. Grubun asi ve gururlu çocuğu. ''Kendini beğenmişin tekiyim.'' diyor. Böyle demesine bakmayın, çünkü o çok utangaç biriymiş. Zayn, birçok arkadaşa sahip olmak yerine, birkaç yakın arkadaşının olmasını tercih ediyor..

Zayn Malik Hakkında Bir Kaç Bilgi :
-Zayn çok iyi şiir yazıyormuş. -Hayranlarının yanında konuşurken kendilerine ait özel kelimeler kullanırlarmış. Kod gibi bir şey. -Louis Vampir Günlükleri'ni izledikten sonra Harry'i ısırmış. -Louis yüzü kızaran kızları çok sevimli buluyor. -Eğer Zayn sinirlenirse Liam ona sarılıyor. -Bir fan grup ile tanışmayı beklerken parmağını kırmış ve Louis kızın parmağını tedavi etmiş. -Harry tenis oynayan kızlardan hoşlanıyor. -Liam bir gün bileklerini kesen bir hayranı ile tanışmış ve ona sarılıp çok güzel olduğunu söylemiş.

 - One Direction Full Albümü - 
Video içinde çalan şarkılar ve hangi dakikalarda çaldığı

What Makes you beautiful: 00:00- 3:17
Gotta be you - 3:18 - 7:19
One Thing 7:24 - 10:38
More than this 10:41 - 14:27
Up all night 14:30 - 17:41
I Wish 17:44 - 21:17
Tell Me A Lie 21:21 - 24:36 
Taken 24:38 - 28:33
I want 28:36 - 31:26
Everything About You 31:28 - 35:03
Same Mistakes 35:05 - 38:41
Save You Tonight 38:44 - 42:07
Stole My heart 42:09 - 45:41

Yorumlarınızı Eksik Etmeyiniz Teşekkürler.

0 yorum:

Yorum Gönder

Labels

Blog Archive

Blogger tarafından desteklenmektedir.